O parku

Nasza lokalizacja

Jedyny park trampolin w regionie zamojskim jest idealnym centrum rozrywek sportowych dla każdego. 

Na powierzchni 1200m2 czekają na Was nowoczesne strefy trampolin. Opis każdej strefy znajdziesz poniżej ↓ ↓

 Fort Jump to miejsce, w którym możesz zorganizować wyskakane urodzin swojemu dziecku, zapisać swoje dziecko w zajęciach sportowych z akrobatyki parkour.

Wskazówki dojazdu:
nasz FORT JUMP znajduje się naprzeciwko „Rolniczaka” Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5. Wjazd ten sam co do Myjni Samochodowej. Zapraszamy! Czekamy na Was!

 

Adres:

Zamość 22-400, ul. Szczebrzeska 55a

Wskazówki dojazdu:
nasz FORT JUMP znajduje się naprzeciwko „Rolniczaka” Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 5. Wjazd ten sam co do Myjni Samochodowej. 

Kontakt:

Recepcja:

TEL.  +48 887 104 105

E-MAIL: recepcja@fortjump.pl

Biuro

TEL. +48 533 555 384

E-MAIL: biuro@fortjump.pl

Co znajdziesz w FortJump

Projekt nowego Parku Trampolin w Zamościu z założenia skierowany jest do oferowana atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Strefy rekreacyjno-zabawowe zaprojektowano tak, aby całe rodziny mogły korzystać z różnych odpowiednio dopasowanych atrakcji. Strefy
rekreacyjno-sportowe przeznaczono do bezpiecznej rywalizacji, treningu funkcjonalnego i zajęć sportowych w różnych formach aktywności.

Nasze atrakcje są zbiorem stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od wieku i sprawności fizycznej. Park trampolin zapewni zabawę i niezapomnianą aktywność fizyczną zarówno całym rodzinom jak i grupom treningowym.

Kawiarnia i kącik malucha

Strefa Zjeżdżalni tubingowej z Tyrolką

Strefa Olimpijska

Strefa OCR Ninja Warrior

Strefa OCR Kalistenika

Strefa AirBag

Strefa Infinity

Strefa areny do gier zespołowych

Strefa ścieżek trampolinowych

Strefa interaktywna Cardio Wall

Strefa trampolin klasycznych

Mapa Parku

Tak wygląda nasz FORT JUMP PARK TRAMPOLIN w pełnej okazałości.

Zapoznaj się ze szczegółową mapką, poczytaj regulaminy, łap wejściówkę i baw się najlepiej jak potrafisz, sam lub w towarzystwie znajomych. Czekamy na Was!

Background
01

Strefa trampolin klasycznych.

Tradycyjna płaska powierzchnia konstrukcji
trampolonowych przeznaczona do prowadzenia animacji, rozgrzewki, zajęć grupowych lub luźnej zabawy. Strefa zaprojektowana została również z myślą o prowadzeniu różnych zajęć rekreacyjnych i sportowych dla grup. Instruktor prowadzący grupę widzi każdego uczestnika co pozwala na przeprowadzenie profesjonalnych zajęć nie przeszkadzając innym Klientom w korzystaniu z reszty atrakcji.

02

Strefa ścieżek trampolinowych.

Ścieżki trampolnowe przeznaczone do treningu
akrobatycznego pozwalają na łączenie elementów akrobatycznych w układy typowe dla dyscyplin sportowych. Duże powierzchnie batutów świetnie nadają się do prowadzenia profesjonalnych zajęć grupowych i animacji sportowych.

03

Strefa areny do gier zespołowych.

Strefa przeznaczona do różnej formy gier zespołowych na trampolinach. Często wykorzystywana jako boisko do trampolinowej wersji zbijaka. Trampoliny skośne można również wykorzystać do treningu fitness lub
doskonalenia elementów akrobatycznych.

04

Strefa interaktywna Cardio Wall.

Strefa 2 stanowisk trampolinowych połączonych z elektronicznymi punktami i panelem sterowania przeznaczona do prowadzenia rywalizacji na integracjach firmowych lub zabaw urodzinowych. Panel wyświetla wyniki zawodników i przekazuje informacje dźwiękowe. Możliwe ustawienie wielu wariantów gier. Trampoliny interaktywne obecnie są nowością na rynku i występują w niewielu parkach trampolin w Polsce. Zabawy interaktywne na trampolinach są nowym trendem zapewniającym nowoczesną formę rozrywki.

05

Strefa Infinity.

Trzy płaszczyzny trampolin połączone w jednej konstrukcji przeznaczonej do łączenia różnych kombinacji podskoków i odbić z pleców. Strefa przeznaczona do doskonalenia zdolności akrobatycznych, treningu cardio i interwałowego, który szybko spala tkankę tłuszczową i poprawi kondycję.

06

Strefa AirBag.

Strefa złożona z basenu wypełnionego dużą poduszką powietrzną, wieżą do skoków i pochyloną trampoliną. Wieża przeznaczona jest do bezpiecznej zabawy, która zapewnia niezapomniane wrażenia. Trampolina przy basenie z poduszką świetnie spełnia rolę jako przyrząd do treningu akrobatycznego zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych skoczków.

07

Strefa OCR Kalistenika.

Zestaw różnych konstrukcji przeznaczonych do treningu
typowego dla streetworkout, Freerun i Prakour. Dyscypliny cieszące się ogromną popularnością, które dzięki zastosowaniu profesjonalnych przyrządów można teraz trenować w bezpiecznych warunkach. Nowoczesne rozwiązania umożliwiają prowadzenie zajęć z Kalisteniki zarówno dla osób początkujących jak i doświadczonych sportowców.

08

Strefa OCR Ninja Warrior.

Nowoczesny tor przeszkód łączący trampoliny, baseny z
miękkim wypełnieniem, podbiegi i przeszkody typowe dla dobrze już znanych biegów z przeszkodami. Strefa zapewnia aktywną zabawę dla dzieci, bezpieczną rywalizację i możliwość prowadzenia zajęć również w formie Parkour. Dzięki zróżnicowaniu elementów toru strefę można pokonywać na różne sposoby. Każdy z elementów toru nadaje się do treningu indywidualnego.

09

Strefa Olimpijska.

Trampoliny olimpijskie przeznaczone do nauki elementów typowych dla gimnastyki wyczynowej lub trików na trampolinach. W strefie można skorzystać również ze ścian do biegania w poziomie. Atrakcja dobrze znana z cyrku Du Soleil. Zajęcia na trampolinach sportowych prowadzone przez profesjonalnego
trenera pozwalają nauczyć się salt w bezpieczny sposób.

10

Strefa Zjeżdżalni tubingowej w Tyrolką.

Duża zjeżdżalnia pontonowa oraz tyrolka zapewnia niezapomnianą zabawę nie tylko dzieciom, ale również rodzicom. Strefa jest doskonałym uzupełnieniem parku trampolin i docenianą atrakcją szczególnie przy organizowaniu urodzin dla dzieci i integracji firmowych.

11

Strefa malucha.

Miejsce obok pokojów urodzinowych przeznaczone dla najmłodszych dzieci, które wymagają opieki rodziców. Umiejscowienie strefy obok stolików pozwala na stały kontakt z rodzicem, który może po ściągnięciu obuwia lub użycia ochraniaczy wejść do strefy wraz z dzieckiem podczas gdy starsze rodzeństwo bawi się na parku.

12

Wieża dla DJ

Nie wyobrażasz sobie imprezy bez muzyki? My również! DJ to niezastąpiony element każdych urodzin, wieczorów kawalerskich oraz integracji. Miejsce, które napełni cały obiekt niezapomnianym klimatem oraz muzycznym brzmieniem. Przyjdź na imprezę muzyczną, aby zobaczyć, jakich muzycznych wrażeń możemy Ci dostarczyć!

stanowisk
0
sprężyn
0
materacy
0
atrakcji
0 m2
Sprawdź co u nas słychać